wtorek, 4 marca 2014

Kagamine Rin to Len

Kagamine Rin i Len to vocaloidy podobne do siebie niczym bliźnięta, jednak w najmniejszym stopniu nie są spokrewnieni. Ich wspólne nazwisko oznacza "lustrzany dźwięk" (/"dźwięk lustra"), a imiona są odpowiednikami stron lewej (left - Len) i prawej (right - Rin), które prawdopodobnie wzięły się od symboli na słuchawkach. Głosu użycza im Shimoda Asami. Atrybutem Lena jest banan, zaś Rin pomarańcza oraz walec drogowy.


Parka (i nie mam tu na myśli związku) ma po 14 lat, oficjalnie zadebiutowali 27 grudnia 2007 roku. Pierwsza powstała Rin.
Przed ostatecznym wypromowaniem, w ich wyglądzie dokonano wiele zmian; m.in. zaokrąglono kolana Rin, zwężono jej również ramiona, pogrubiono żółte akcesoria i grzywki.


Odróżnienie ich głosów jest dość łatwe, albowiem wokal Lena idealnie pasuje do młodego chłopca - nie jest ani głęboki ani piskliwy - Rin
Rin mierzy 152cm, waży 43kg. Len mierzy 156cm, waży 47kg.


Włosy Rin nawet nie sięgają ramion, z przodu spięte są czterema wsuwkami, a wśród nich kryją się duże białe słuchawki. Zapewne szybko rzuca się w oczy ogromna biała kokarda na samym czubku głowy. Oczy niebieskie, bluzka troszkę przypominająca modelem żeglarzy, obwiązana z przodu żółtą kokardą. Na ramieniu tatuaż " 02 ". Zamiast rękawów, od łokci po nadgarstki zwisają grafitowe rękawki z ekranami. Niżej zobaczymy przylegające grafitowe spodenki zaciśnięte paskiem w karmelowo-żółte zygzaki. Pod kolanami widnieją znów grafitowe legwarmersy, a spod nich ukazują się białe buty o żółtych podeszwach.


Wygląd Lena różni się od poprzedniczki jedynie układem fryzury oraz strojem. Otóż zamiast apaszki, na szyi widzimy długi żółty krawat, a nogi zakrywają nieco szersze i zdecydowanie dłuższe spodenki ozdobione żółtymi paskami.


Z Hatsune Miku łączy ich ten sam projektant.Cosplay zdarza się stosunkowo rzadziej niż np. Miku czy Gakupo.
Kagamine Rin Len - Electric Angel

Kagamine Rin Len - Suki Kirae


Kagamine Rin - Kokoro

Kagamine Len - Paradichlorobenzene

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz